Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Kleutervoetbal – Gymzaal Alan Turing School

Herhalend evenement bekijk alles

23 mei 15:45 16:45

OmschrijfingAl vroeg op spelenderwijs de basis leren van de mooie sport voetbal? Dat kan Bij Sciandri! Sporten is super leuk voor kleine kinderen, en al helemaal als ze ook nog eens “leren”. Daarom staat er een goede trainer voor de groep dus de kinderen meeneemt in de voetbalwereld.
DoelgroepGroep 1-3
DagMaandag
KostenZonder stadspas: 37,50
Met stadspas: 18,75
Hoe kan ik meedoen?Aanmelden kan via Centrum@Sciandri.com
Kleine Wittenburgerstraat 100
Amsterdam, 1018 LZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com