Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Meidensport 16+ – Kinderboom

Herhalend evenement bekijk alles

20 juli 20:00 21:30

OmschrijvingIedere zaterdag organiseert SCIANDRI een meidensport in gymzaal de Kinderboom. Ben jij 16+ jaar en wil je samen met vriendinnen sporten? Kom langs en doe gezellig mee!
DoelgroepMeiden 16+
DagZaterdag
KostenGratis
Hoe kan ik meedoenKom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: denise@sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com