Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Meidensport – Gymzaal Lukasschool

Herhalend evenement bekijk alles

20 juli 17:45 19:15

OmschrijvingIedere zaterdag organiseert SCIANDRI een meidensport in gymzaal Lukasschool. Ben jij 16 jaar en ouder en wil je samen met vriendinnen sporten? Kom langs en doe gezellig mee!
DoelgroepMeiden 16 jaar en ouder
DagZaterdag
KostenGratis
Hoe kan ik meedoenKom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: ahmed@sciandri.com
Osdorper Ban 134
Amsterdam, Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com