Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Meidensport – Gymzaal Vlaamse Reus

Herhalend evenement bekijk alles

17 juli 14:30 16:00

OmschrijvingIedere woensdag organiseert SCIANDRI een meidensport in gymzaal Vlaamse Reus. Ben jij tussen 10-15 jaar en wil je samen met vriendinnen sporten? Kom langs en doe gezellig mee!
DoelgroepMeiden 10-15 jaar
DagMaandag
KostenGratis
Hoe kan ik meedoenKom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: ahmed@sciandri.com
Hechtelstraat 49
Amsterdam, Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com