Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Meidensport (Reel)

30 juli 2021 - 13:00 - 16:00

Geen
Omschrijving In de zomervakantie hebben we een uitgebreid Midzomer Mokum programma. In samenwerking met DOCK organiseren we op vrijdag 30 juli een sportieve middag voor de meiden uit de buurt. Deze activiteit wordt gegeven bij activiteitencentrum Reel.
Doelgroep 12 – 18 jaar
Dag Vrijdag 30 juli
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Aanmelden kan via anouk@sciandri.com

Gegevens

Datum:
30 juli 2021
Tijd:
13:00 - 16:00
Kosten:
Geen
Evenement Categorieën:
, ,
www.sciandri.com

Organisator

SCIANDRI
E-mail:
anouk@sciandri.com

Locatie

Reel
Tussen de Bogen 16
Amsterdam, 1013 JB
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com