Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Meidensport – Tuindorp/Molenwijk

Herhalend evenement bekijk alles

19 juli 16:30 18:00

OmschrijvingIedere vrijdag organiseert SCIANDRI een meidensport in Tuindorp/Molenwijk. Ben jij tussen de 12-15 jaar en wil je samen met vriendinnen sporten? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep12-15 jaar
DagVrijdag
KostenGratis
Hoe kan ik meedoenKom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: denise@sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com