Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Rollator Wandelen – Flesseman

4 november - 13:30 - 14:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Elke donderdag middag nemen we bewoners van de Flesseman en het Mozaïek hofje mee naar buiten voor een gezellige wandeling. In een rolstoel, met de rollator of zelfstandig lopend, iedereen kan met ons mee. Onder begeleiding van vrijwilligers kunnen wij elke week een hoop ouderen mee nemen met deze activiteit. Woont u in de buurt en vindt u het gezellig om ook mee te lopen, iedereen is welkom!
Doelgroep Ouderen
Dag Donderdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de activiteit en wandel gezellig mee!

Gegevens

Datum:
4 november
Tijd:
13:30 - 14:30
Evenement Categorie:

Locatie

Flesseman
Nieuwmarkt 77
Amsterdam, 1011 MA
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com