Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Samenspelen- Delflandplein

Herhalend evenement bekijk alles

17 juli 14:30 16:30

OmschrijvingIedere woensdag organiseert SCIANDRI een Samenspelen op het Delflandplein. Tikspelen, balspelen, estafettevormen en toernooivormen komen allemaal aanbod!
Ben je tussen de 4 en 12 jaar? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep4 – 12 jaar
Dag Woensdag
KostenGRATIS
Hoe kan ik meedoen?Kom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: Ahmed@sciandri.com
Overschiestraat 168D
Amsterdam, 1062 XK
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com