Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

SCIANDRI eindejaars voetbaltoernooi

28 december 2021 14:30 17:00

OmschrijvingInschrijven met een eigen team tussen 14:30 en 15:00 uur. 15:00 uur starten de wedstrijden. Dus neem al je vrienden mee en ga voor de winst!
Doelgroep10-16 jaar
DagDinsdag
KostenGRATIS
Gratis
Oude Schans 10-D
Amsterdam, 1011 KZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com