Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

SCIANDRI Nieuwjaarsvoetbaltoernooi – Voetbalkooi Wittenburg (Vooraf aanmelden)

7 januari 14:00 16:00

OmschrijvingKom in de kerstvakantie naar de Nieuwjaars toernooi van SCIANDRI. Hier zullen er leuke en sportieve partijtjes worden gespeeld en heeft iedereen een plek om gezellig mee te doen! Je kan je aanmelden via Anouk@sciandri.com
Doelgroep4-12 jaar
KostenGRATIS
Gratis
Forttuinstraat 4
Amsterdam, 1018 ZZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com