Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

SCIANDRI Sportcampus – Sportpark Parkschouwburg

22 juli - 09:00 - 16:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

An event every day that begins at 09:00, repeating until 23 juli 2021

Omschrijving De Sportcampus is het leukste en sportiefste sportkamp van Amsterdam. Elke dag doen we leuke sport en spel activiteiten. De hele week staat in het teken van sport, plezier, gezelligheid en samen spelen!
Doelgroep 4 t/m 12 jaar
Dag Maandag 19 juli t/m vrijdag 23 juli
Kosten € 3,50,– met stadspas exclusief lunch per dag
€ 5,- zonder stadspas exclusief lunch per dag
Hoe kan ik meedoen Door je op te geven via sportcampus.sciandri@gmail.com.

Gegevens

Datum:
22 juli
Tijd:
09:00 - 16:00
Evenement Categorie:

Locatie

Sportpark Parkschouwburg
Plantage Parklaan 20A
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com