Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sport- en Funtoer Outdoor Cruyff Court Egoli

30 juni - 14:30 - 16:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Sport- en funtoer outdoor op 6 verschillende locaties. Met veel divers sportaanbod
Doelgroep 6-17 jr.
Dag Maandag, woensdag en vrijdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Opgeven verplicht? Nee, het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
30 juni
Tijd:
14:30 - 16:00
Evenement Categorieën:
, ,

Locatie

Cruyff Court Egoli
Egoli 5
Amsterdam, 1103 AC
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com