Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sport en spel na de bel – Gymzaal 14e montessorischool

Herhalend evenement bekijk alles

19 april 15:30 16:30

Omschrijving


Kom rennen, springen, en lekker gek doen bij sport en spel na de bel van Sciandri! Doe leuke spelletjes en nieuwe sporten onder begeleiding van een professionele Sciandri medewerker. Leer nieuwe vrienden en vriendinnen kennen maar neem ook zeker je eigen vrienden en vriendinnen mee!
Doelgroep6-12jr
DagMaandag
KostenStadspas: € 18,75
Geen Stadspas: € 37,50
Hoe kan ik meedoen?Voor het aanmelden mail Centrum@sciandri.com
Elandsstraat 99
Amsterdam, 1016RX Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com