Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sport+ – Kasterleepark zomervakantie

13 juli - 18:30 - 20:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

GRATIS
Omschrijving Het is een sport- & spelactiviteit waarbij de sportmedewerker de jongeren uitdaagt met verschillende sporten zoals voetbal, basketbal, trefbal en nog veel meer sporten
Doelgroep 12 jaar en ouder
Dag Dinsdag & vrijdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Nee, het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
13 juli
Tijd:
18:30 - 20:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, ,
www.sciandri.com

Locatie

Kasterleepark
Kasterleepark
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com