Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Sport+ – Mondriaanplein

Herhalend evenement bekijk alles

16 juli 16:30 18:00

OmschrijvingIedere dinsdag en vrijdag organiseert SCIANDRI een sport+ activiteit op het Mondriaanplein. Sport+ zorgt voor een ruimer en gevarieerder sport- en beweegactiviteiten voor jongeren in de wijk door het aanbieden van diverse sporten zoals voetbal, basketbal en veel andere sporten.
Ben je 13 jaar en ouder? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep13 jaar en ouder
Dag Dinsdag en vrijdag
KostenGRATIS
Hoe kan ik meedoen?Kom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: Ahmed@sciandri.com
Piet Mondriaanstraat 2
Amsterdam, 1061 SC
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com