Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sport+ – OBS de Punt

24 juni - 16:00 - 17:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Het is een sport- & spelactiviteit waarbij de sportmedewerker de jongeren uitdaagt met verschillende sporten zoals voetbal, basketbal, trefbal en nog veel meer sporten
Doelgroep 12 jaar en ouder
Dag Donderdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Nee, het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
24 juni
Tijd:
16:00 - 17:30
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Speelplein OBS De Punt
Kwelderweg 5
Amsterdam, 1069 VP
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com