Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sport+ Oostelijke Eilanden

11 oktober - 17:30 - 19:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Op maandag is SCIANDRI aanwezig op Oostelijke Eilanden om met de jongeren uit de buurt te sporten. Waar de jongens zijn, zijn wij! Wittenburgerplein, de voetbalkooi en in het Funenpark.
Doelgroep 13 – 18 jaar
Dag Maandag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe mee!

Gegevens

Datum:
11 oktober
Tijd:
17:30 - 19:30
Evenement Categorie:

Locatie

Wittenburgplein
Kleine Wittenburgerstraat 100
Amsterdam, 1018 LZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com