Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Sport+ – Schoolplein de Punt

Herhalend evenement bekijk alles

18 juli 16:00 17:30

OmschrijvingIedere donderdag en zondag organiseert SCIANDRI een sport+ activiteit op schoolplein de Punt. Sport+ zorgt voor een ruimer en gevarieerder sport- en beweegactiviteiten voor jongeren in de wijk door het aanbieden van diverse sporten zoals voetbal, basketbal en veel andere sporten.
Ben je 13 jaar en ouder? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep13 jaar en ouder
Dag Donderdag en zondag
KostenGRATIS
Hoe kan ik meedoen?Kom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: Ahmed@sciandri.com
Kwelderweg 5
Amsterdam, 1069 VP
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com