Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sportcampus – Sportpark Kadoelen Girls Only

16 augustus - 09:00 - 13:00

GRATIS
Activiteit SCIANDRI Sportcampus
Omschrijving De Sportcampus is het leukste en sportiefste sportkamp van Amsterdam. Elke dag doen we leuke sport en spel activiteiten. Deze dag is alleen vor meiden
Doelgroep 6 t/m 12 jaar
Dag Maandag 16 augustus
Kosten GRATIS met stadspas  per dag
€ 2,- zonder stadspas per dag
Hoe kan ik meedoen Door je op te geven via  de link hiernaast. Klik HIER

Gegevens

Datum:
16 augustus
Tijd:
09:00 - 13:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorie:
www.sciandri.com

Locatie

Sportpark Kadoelen
Kadoelen 4
Amsterdam, 1035 NB Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com