Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sportdag Optimist

17 juni 2021 - 08:30 - 14:00

Omschrijving Uitvoering van een sportdag voor de Optimist
Doelgroep leerlingen van de Optimist
Opgeven verplicht? Dit is alleen voor de school

Gegevens

Datum:
17 juni 2021
Tijd:
08:30 - 14:00
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Basisschool De Optimist
Hildo Kropstraat 20
Almere, 1328 BC
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com