Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sportief Wandelen (vanaf de Witte Boei)

23 juli - 10:00 - 11:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Vind je het leuk om te wandelen? Kom dan gezellig naar de Witte Boei en wandel elke vrijdag met ons mee! We komen langs alle leuke plekken uit de buurt en zijn lekker in beweging. Iedereen is welkom want samen wandelen is leuker dan alleen. Na het wandelen drinken we altijd gezellig een bakje koffie met elkaar.
Doelgroep Volwassenen
Dag Vrijdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en wandel gezellig mee !

Gegevens

Datum:
23 juli
Tijd:
10:00 - 11:30
Evenement Categorie:

Locatie

De Witte Boei
Kleine Wittenburgerstraat 201
Amsterdam, 1018 LT
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com