Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sportmix – Hoekenes zomervakantie

9 augustus - 13:00 - 14:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)
Sportmix - Hoekenes zomervakantie
Omschrijving Sportmix is een wekelijkse activiteit waarbij bewegen, plezier en het kennismaken met sport en spel centraal staat.
Doelgroep 6 – 12 jr.
Dag Maandag & donderdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Nee, het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
9 augustus
Tijd:
13:00 - 14:30
Evenement Categorieën:
,
www.sciandri.com

Locatie

Hoekenes
Amsterdam, + Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com