Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Sportmix – Oosterspeeltuin

Herhalend evenement bekijk alles

12 oktober 13:30 15:30

OmschrijvingHet is een wekelijkse sport- & spelactiviteit waarbij de kinderen mee kunnen doen met leuke sport- & spelactiviteiten.
Doelgroep6-12 jaar
DagWoensdag
KostenGRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoenDoor naar de locatie te komen en aan te sluiten bij de activiteit.
Gratis
Funenpark 45
Amsterdam, 1018 PC Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com