Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sportmix – Piet Mondriaanplein zomervakantie

23 juli - 14:00 - 15:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)
Sportmix - Piet Mondriaanplein zomervakantie
GRATIS
Omschrijving Sportmix is een wekelijkse activiteit waarbij bewegen, plezier en het kennismaken met sport en spel centraal staat.
Doelgroep 6 – 12 jr.
Dag Dinsdag & vrijdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
23 juli
Tijd:
14:00 - 15:30
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
,
www.sciandri.com

Locatie

Mondriaanplein
Piet Mondriaanstraat 2
Amsterdam, 1061 SC
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com