Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Sportmix- Speeltuin Volewijck

Herhalend evenement bekijk alles

10 augustus 14:30 16:30

OmschrijvingIedere maandag en zaterdag organiseert SCIANDRI een sportmix op speeltuin Volewijck. Tikspelen, balspelen, estafettevormen en toernooivormen komen allemaal aanbod!
Ben je tussen de 6 en 12 jaar? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep6 – 12 jaar
Dag Maandag en zaterdag
KostenGRATIS
Hoe kan ik meedoen?Kom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: Denise@sciandri.com
Heimansweg 33
Amsterdam, 1031 TZ Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com