Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sportmix – Veldzicht

Herhalend evenement bekijk alles

4 oktober 15:30 17:00

OmschrijvingSportmix is een wekelijkse activiteit waarbij bewegen, plezier en het kennismaken met sport en spel centraal staat.
Doelgroep6 – 12 jr.
DagMaandag & woensdag
KostenGRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoenNee, het is een open instuif dus kom en doe mee !
Veldzicht 34
Amsterdam, 1068 SM Nederland
+ Google Maps
+31 (0) 23 – 532 70 44

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com