Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Stoelengym – Buurthuis De Schakel

Herhalend evenement bekijk alles

8 september 13:30 14:30

OmschrijvingElke maandag is er een stoelengym in Buurthuis De Schakel. We doen oefeningen met, naast, achter en voor de stoel. Daarnaast komen er vele oefeningen voorbij die de kans op valincidenten verminderen. 
DoelgroepOuderen
DagMaandag
KostenGratis
Hoe kan ik meedoenVoor meer informatie en/of aanmelden: yvonne.sciandri@gmail.com // 06-51275719
Paul Scholtenstraat 36a
Amsterdam, 1063 NG Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com