Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Stoelengym – De Keyzer

Herhalend evenement bekijk alles

23 september 14:15 15:00

Omschrijving Elke week wordt er bij de Keyzer een stoelengym activiteit organiseert. Wij doen leuke oefeningen, zittend of staand achter de stoel. Iedereen kan deelnemen op zijn/haar eigen niveau. Daarnaast doen we altijd leuke spelletjes.
Doelgroep Ouderen
Dag Vrijdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe mee met de activiteit !

Gegevens

Datum:
23 september
Tijd:
14:15 – 15:00
Evenement Categorieën:
, ,
Czaar Peterstraat 12
Amsterdam, 1018 PR
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com