Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Stoelengym – De Opgang

Herhalend evenement bekijk alles

17 oktober 11:30 12:30

OmschrijvingElke donderdag geven we een stoelengym in het Osdorperhof. We doen oefeningen op, met, naast en achter de stoel. Daarnaast komen er vele oefeningen voorbij die de kans op valincidenten verminderen. Kortom, een les waar u kracht en balans kunt verbeteren. Iedereen kan mee doen op zijn/haar niveau.
Doelgroep65+
DagDonderdag (op feestdagen geen les en vakanties onder voorbehoud)
KostenGratis
Hoe kan ik meedoenVoor aanmelden of meer informatie: susan.spiekerman@gmail.com
Tussen Meer 68
Amsterdam, 1069 DS Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com