Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Stoelengym – Flesseman

24 augustus - 14:00 - 15:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving In de Flesseman wordt er wekelijks een stoelengym les gegeven. Bewegen is belangrijk voor ouderen die niet meer goed ter been zijn. Daarom geeft SCIANDRI gymles op een stoel. We doen oefeningen zittend op de stoel (of in de rolstoel), of staand achter de stoel.
Doelgroep Ouderen
Dag Dinsdag
Kosten Gratis
Hoe kan ik meedoen Neem contact op met Yvonne Schoenmaker (yvonne.sciandri@gmail.com)

Gegevens

Datum:
24 augustus
Tijd:
14:00 - 15:00
Evenement Categorie:

Locatie

Flesseman
Nieuwmarkt 77
Amsterdam, 1011 MA
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com