Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Stoelengym – Flevopoort

20 september - 16:00 - 17:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Elke maandag middag een stoelengym les voor ouderen. Heeft u moeite met uw balans en geeft het oefenen op een stoel u een gevoel van veiligheid? Kom dan eens mee doen. We doen oefeningen op een stoel of staand achter de stoel.
Doelgroep Ouderen 70+
Dag Maandag
Kosten € 1,75
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe gezellig mee!

Gegevens

Datum:
20 september
Tijd:
16:00 - 17:00
Evenement Categorieën:
, ,

Locatie

Flevohuis
Kramatplantsoen 101-D
Amsterdam, 1095 LB
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com