Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Stoelengym – Flevopoort

Herhalend evenement bekijk alles

5 augustus 15:30 16:30

Omschrijving

Elke maandag van 15:30 – 16:30 uur en vrijdag van 12:00 – 13:00 uur een stoelengym voor ouderen. Heeft u moeite met uw balans en geeft het oefenen op een stoel u een gevoel van veiligheid? Kom dan eens mee doen. We doen oefeningen op, met, achter en naast de stoel.

Doelgroep Ouderen 70+
Dag Maandag  en vrijdag (op feestdagen is er geen les)
Kosten

€ 1,75 (maandag) 

€ 2,00 (vrijdag)

Hoe kan ik meedoen

Kom naar de locatie en doe gezellig mee!

Voor meer informatie: yvonne.sciandri@gmail.com

Gegevens

Datum:
5 augustus
Tijd:
15:30 – 16:30
Evenement Categorieën:
, ,
Kramatplantsoen 101-D
Amsterdam, 1095 LB
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com