Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Stoelengym – Funenpark

Recurring Event bekijk alles

4 november 14:00 15:00

Omschrijving Heeft u moeite met uw balans en geeft het oefenen op een stoel u een gevoel van veiligheid? Dan is dit uw activiteit! Wij doen oefeningen met, op, naast en achter de stoel. Daarnaast komen er vele oefeningen voorbij die de kans op valincidenten verminderen.
Kortom, een les waar u kracht en balans kunt verbeteren!
Doelgroep 65 + 
Dag Maandag (tijdens feestdagen is er geen les)
Kosten €1,75
Hoe kan ik meedoen Wil je deelnemen aan deze activiteit, neem contact op met Centrum@sciandri.com

Gegevens

Datum:
4 november
Tijd:
14:00 – 15:00
Evenement Categorieën:
, ,
Funenpark 161
Amsterdam, 1018 AK
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com