Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Streetwise Kids – Gymzaal Mg Bekkerschool

Herhalend evenement bekijk alles

4 april 16:30 18:30

OmschrijvingStreetwise is een wekelijkse sportactiviteit voor deelnemers van 12 t/m 15 jaar
Doelgroep10 t/m 16 jr.
DagMaandag
KostenGRATIS, Kom en doe mee!
Opgeven verplicht?het is een open instuif dus kom en doe mee !
Gratis
Volendammerweg 160
Amsterdam, 1024JR Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com