Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Streetwise kids – Speeltuin Vijf Sterren

Herhalend evenement bekijk alles

28 december 15:30 17:30

OmschrijvingIedere zaterdag organiseert SCIANDRI een streetwise kids op speeltuin Vijf Sterren. Ben jij tussen de 12 en 15 jaar en wil jij samen met je vrienden sporten? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep12 en 15 jaar
Dag Zaterdag
KostenGratis
Hoe kan ik meedoenKom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: denise@sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com