Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Trefbaltoernooi (speeltuin de Waag)

16 augustus - 14:00 - 16:30

Geen
Omschrijving In de zomervakantie hebben we een uitgebreid Midzomer Mokum programma. Op speeltuin de Waag organiseren we op maandag 16 augustus een trefbaltoernooi. Alle kinderen uit de buurt kunnen meedoen!
Doelgroep 6-12 jaar.
Dag Maandag 16 augustus
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de speeltuin en doe gezellig mee! Meer info? Mail naar Anouk@sciandri.com

Gegevens

Datum:
16 augustus
Tijd:
14:00 - 16:30
Kosten:
Geen
Evenement Categorieën:
,
www.sciandri.com

Organisator

SCIANDRI
E-mail:
anouk@sciandri.com

Locatie

Speeltuin De Waag
Oude Schans 10-D
Amsterdam, 1011 KZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com