Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Tussenschoolse Sportactiviteit – Fiep Westendorpschool

14 juni - 11:45 - 12:45

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

An event every day that begins at 11:45, repeating until 9 juli 2021

Omschrijving Tijdens de middag pauze doen wij verschillende sport- en spel activiteiten voor de kinderen die dan pauze hebben
Doelgroep 6-12 jr.
Hoe kan ik meedoen Dit is alleen voor de leerlingen van de school

Gegevens

Datum:
14 juni
Tijd:
11:45 - 12:45
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Gymzaal Fiep Westerdorp
Overschiestraat 168D
Amsterdam, 1062 XK
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com