Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Vakantie sport- en spelinstuif (Noorderspeeltuin

11 augustus - 14:00 - 16:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)
Vakantie sport- en spelinstuif
Geen
Omschrijving In de zomervakantie hebben we een uitgebreid Midzomer Mokum programma. Op de Noorderspeeltuin hebben we een aantal vakantie met sport en spel waar alle kinderen uit de buurt aan kunnen deelnemen.
Doelgroep 6-12 jaar.
Dag 14 juli, 24 juli, 11 augustus
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de speeltuin en doe gezellig mee!

Gegevens

Datum:
11 augustus
Tijd:
14:00 - 16:30
Kosten:
Geen
Evenement Categorieën:
,
www.sciandri.com

Organisator

SCIANDRI
E-mail:
anouk@sciandri.com

Locatie

Noorderspeeltuin
Tweede Lindendwarsstraat 10
Amsterdam, 1015 LH
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com