Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Voetbalinstuif (13+) – Oostelijke Eilanden

17 augustus - 17:00 - 19:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Iedere dinsdag middag heeft SCIANDRI een voetbalactiviteit op de Oostelijke Eilanden. Ben je ouder dan 13 jaar en wil je graag lekker voetballen? Doe dan met ons mee. Iedereen is welkom en er wordt hier respectvol met elkaar omgegaan. We zijn te vinden op het Wittenburgerplein of in het Funenpark.
Doelgroep 13 jaar en ouder
Dag Dinsdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe mee !

Gegevens

Datum:
17 augustus
Tijd:
17:00 - 19:00
Evenement Categorie:

Locatie

Funenpark
Funenpark 161
Amsterdam, 1018 AK
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com