Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Kerstvakantie voetbalinstuif – Voetbalkooi Wittenburg

27 december 2021 15:00 17:00

OmschrijvingKom in de kerstvakantie naar de voetbalinstuif van SCIANDRI. Hier zullen er leuke en sportieve partijtjes worden gespeeld en heeft iedereen een plek om gezellig mee te doen!
Doelgroep4-12 jaar
KostenGRATIS
Gratis
Forttuinstraat 4
Amsterdam, 1018 ZZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com