Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Voetbaltoernooi 6-12 jaar (sportpark Parkschouwburg)

16 juli 2021 - 14:00 - 16:30

Geen
Omschrijving In de zomervakantie hebben we een uitgebreid Midzomer Mokum programma. Op vrijdag 16 juli organiseren we een voetbaltoernooi voor de jeugd. Ben je tussen de 6 en 12 jaar? Kom dan gezellig naar de locatie en doe met ons mee! Aanmelden vooraf kan via Anouk@sciandri.com. Aanmelden kan per team of individueel.
Doelgroep 6 – 12 jaar
Dag Vrijdag 16 juli 2021
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Aanmelden via Anouk@sciandri.com of kom naar de locatie.

Gegevens

Datum:
16 juli 2021
Tijd:
14:00 - 16:30
Kosten:
Geen
Evenement Categorieën:
,
www.sciandri.com

Organisator

SCIANDRI
E-mail:
anouk@sciandri.com

Locatie

Sportpark Parkschouwburg
Plantage Parklaan 20A
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com