Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Vrouwensport – De Evenaar

Herhalend evenement bekijk alles

4 december 10:00 11:00

OmschrijvingElke woensdag is er een vrouwensport bij de Evenaar. Wilt u graag uw conditie verbeteren of op peil houden en vindt u het gezellig om te sporten in een groep? Doe dan mee met deze les. Iedereen kan deelnemen op haar eigen niveau.
DoelgroepVrouwen 23+
DagWoensdag
Kosten
Hoe kan ik meedoenVoor meer informatie: denise@sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com