Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Vrouwensport in Huis van de Wijk De Meeuw

Herhalend evenement bekijk alles

26 november 17:30 18:30

OmschrijvingDeze sportactiviteit is alleen voor vrouwen en wordt gegeven door een vrouw. De les bestaat uit een warming-up, een conditioneel gedeelte, spierversterkende oefeningen voor het gehele lichaam en een stretch. De les is voor elke vrouw toegankelijk en een ieder kan meedoen op haar niveau.
DoelgroepVrouwen
DagDinsdag (op feestdagen geen les en tijdens schoolvakanties onder voorbehoud)
KostenGRATIS
Hoe kan ik meedoen?Voor meer informatie: susan.spiekerman@gmail.com

Motorwal 300
Amsterdam, 1021 PH Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com