Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Wandelen – Staalmanpark Vrouwen

15 juni - 11:00 - 12:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Gezellige wandeling maken met andere vrouwen door Staalmanpark buurt
Doelgroep Vrouwen
Dag Dinsdag, 11.00-12.00 uur
Kosten Gratis
Opgeven verplicht? Door langs te komen

Gegevens

Datum:
15 juni
Tijd:
11:00 - 12:00
Evenement Categorie:

Locatie

Staalmanpark
Staalmanpark 10
Amsterdam, 1066 BR
+ Google Maps
Telefoon:
+31 (0) 23 - 532 70 44

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com