Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Zomervakantie activiteit – Schoolplein ‘t Zonnewiel

5 augustus - 13:00 - 16:00

GRATIS
Omschrijving Diverse sportactiviteiten in de zomervakantie. Op verschillende locaties binnen Stad Oost.
Doelgroep 6- 18 jaar
Dag Donderdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Opgeven verplicht? Het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
5 augustus
Tijd:
13:00 - 16:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, ,
www.sciandri.com

Locatie

Schoolplein ‘t Zonnewiel
Bongerdstraat 4
Almere, 1326 AW Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com