Activiteitenkalender

Recurring

Meidenvoetbal – Gymzaal Witte olifant

Gymzaal Witte Olifant Lastageweg 8, Amsterdam

Omschrijving Wil jij lekker voetballen met je vriendinnen? Kom dan gezellig voetballen bij Sciandri! Onder begeleiding van een echte trainer…

€46,88
Recurring

Meidenvoetbal – Gymzaal Witte olifant

Gymzaal Witte Olifant Lastageweg 8, Amsterdam

Omschrijving Wil jij lekker voetballen met je vriendinnen? Kom dan gezellig voetballen bij Sciandri! Onder begeleiding van een echte trainer…

€46,88

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com