Activiteitenkalender

Recurring

Sportmix – Oosterspeeltuin

Oosterspeeltuin Funenpark 45Amsterdam,

OmschrijvingHet is een wekelijkse sport- & spelactiviteit waarbij de kinderen mee kunnen doen met leuke sport- & spelactiviteiten.Doelgroep6-12 jaarDagWoensdagKostenGRATIS, Kom…

Gratis

Meivakantie activiteit – Oosterspeeltuin

Oosterspeeltuin Funenpark 45Amsterdam,

OmschrijvingKom in de meivakantie naar de sport- en spel instuif van SCIANDRI. Elke dag verschillende activiteiten waar de kinderen vrijblijvend…

Gratis

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com