Activiteitenkalender

Recurring

Bodyshape – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151, Amsterdam

OmschrijvingEen bodyshape is een lage impact les. Dit houdt in dat er weinig wordt gesprongen en er dus geen druk…

Gratis

Recurring

Skateinstuif – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151, Amsterdam

OmschrijvingLekker klimmen en klauteren? of liever skaten? Het kan allemaal bij de Skateinstuif bij Sciandri! Kom gezellig met al je…

Recurring

Aerobics – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151, Amsterdam

Omschrijving Tijdens een aerobic les worden flexibiliteit, kracht en coördinatie getraind. Tevens verbeterd u uw conditie en verbrand u vet.…

Recurring

Bodyshape – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151, Amsterdam

OmschrijvingEen bodyshape is een lage impact les. Dit houdt in dat er weinig wordt gesprongen en er dus geen druk…

Gratis

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com