Activiteitenkalender

Recurring

Aerobics – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijving Aerobics is bewegen op muziek. In 60 minuten werkt u aan uw conditie, lenigheid en spierversteviging op muziek. Iedereen…

Recurring

Kleutergym – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijvingklimmen, springen, zingen en dansen. Dit zijn maar een paar van de dingen die wij doen bij de kleutergym. Één…

Recurring

Bodyshape – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

OmschrijvingBodyshape is bewegen op muziek. In 60 minuten werkt u aan uw conditie, lenigheid en spierversteviging op muziek. Iedereen kan…

Gratis
Recurring

Meidenvoetbal – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijving Wil jij lekker voetballen met je vriendinnen? Kom dan gezellig voetballen bij Sciandri! Onder begeleiding van een echte trainer…

Recurring

Basketbaltraining – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijving Wil jij lekker Basketballen met je vrienden en vriendinnen? Kom dan gezellig Basketballen bij Sciandri! Onder begeleiding van een…

Recurring

Aerobics – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijving Aerobics is bewegen op muziek. In 60 minuten werkt u aan uw conditie, lenigheid en spierversteviging op muziek. Iedereen…

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com