Activiteitenkalender

Recurring

Skateinstuif – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

OmschrijvingLekker klimmen en klauteren? of liever skaten? Het kan allemaal bij de Skateinstuif bij Sciandri! Kom gezellig met al je…

Recurring

Aerobics – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijving Aerobics is bewegen op muziek. In 60 minuten werkt u aan uw conditie, lenigheid en spierversteviging op muziek. Iedereen…

Recurring

Kleutergym – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijvingklimmen, springen, zingen en dansen. Dit zijn maar een paar van de dingen die wij doen bij de kleutergym. Één…

Recurring

65+ Fittraining – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

OmschrijvingElke woensdag ochtend is er een fittraining voor ouderen. Iedereen kan deelnemen op zijn eigen niveau. De trainingen variëren van…

Recurring

Bodyshape – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

OmschrijvingBodyshape is bewegen op muziek. In 60 minuten werkt u aan uw conditie, lenigheid en spierversteviging op muziek. Iedereen kan…

Gratis

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com