Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Badminton en tafeltennis instuif – Sporthal Oostenburg

Herhalend evenement bekijk alles

23 juli 20:00 23:00

OmschrijvingOp dinsdagavond hebben we een badminton en tafeltennis instuif in Sporthal Oostenburg. Je kan hier de hele avond vrij spelen en de materialen zijn te leen.
DoelgroepVolwassenen
DagDinsdag (tijdens feestdagen is er geen instuif)
KostenVolwassenen € 3,50
met stadspas € 2,25
65+ € 1,75
Hoe kan ik meedoenKom naar de locatie en doe gezellig mee. Belangrijk om je zaalschoenen mee te nemen.
Voor meer informatie: anouk@sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com