Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Basketbaltraining – Sporthal Oostenburg

Herhalend evenement bekijk alles

31 december 2021 15:45 17:00

Omschrijving Wil jij lekker Basketballen met je vrienden en vriendinnen? Kom dan gezellig Basketballen bij Sciandri! Onder begeleiding van een echte trainer leer jij door middel van leuke spellen de basis van het voetbal. Zo leer je pasen, dribbelen, schieten en nog veel meer!
DoelgroepGroep 3 tot en met 8
DagVrijdag
KostenZonder stadspas: 46.88 Euro
Met stadspas: 23.44 Euro
Hoe kan ik meedoen?Wil je deelnemen aan deze activiteit, neem contact op met Centrum@sciandri.com
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com